DAKAF’22'ye Davet
  • 26.01.2022 13:19
  • 212

Sayın üyemiz;

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde Yetenek Her Yerde sloganıyla 2019 yılından beri gerçekleştirilen Bölgesel Kariyer Fuarlarından Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF’22) 7-8 Mart 2022 tarihlerinde bölgemizde yer alan 10 üniversitenin işbirliği ile üniversitemiz ev sahipliğinde Erzurum’da Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde düzenlenecektir.

DAKAF’22 ile bölge üniversitelerinin öğrencileri ve mezunları ile geleceğimiz olan gençlerimize istihdam olanağı sağlayabilecek kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile STK’ları bir araya getirmek amaçlanmaktadır. 2 gün sürecek DAKAF’22 ile ayrıca, fuarın katılımcısı olacak sektör temsilcileri arasında da karşılıklı etkileşim sağlanacak, katılımcıların gençler arasındaki tanınırlığı ve imajı güçlenecek ve böylece katılımcı her bir aktörün faydalanabileceği bir kariyer etkinliği gerçekleştirilmiş olacaktır.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde düzenlenen ve kamu kurum ve kuruluşlarına katılımın tavsiye edildiği (Ek 1) bu anlamlı etkinliğin ev sahibi üniversite olarak sizleri DAKAF’22’nin bir parçası olmaya davet (Ek 2) ediyoruz. DAKAF’22’de ekte sunulan broşürde belirtilen koşullar çerçevesinde (Ek 3), standınız ile yer alabileceğiniz gibi fuarın ziyaretçisi olacak öğrenci ve mezunlarımızla iş ve/veya staj görüşmeleri yapmak; eğitim, seminer, söyleşi ve/veya konferans vermek; sanatsal ve/veya performansa dayalı etkinlikler gerçekleştirmek yollarıyla da bu anlamlı organizasyonun parçası olabilirsiniz.

DAKAF’22’ye katılım konusunda her türlü soru ve görüşünüzü, organizasyon sürecini yürüten üniversitemiz Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğüne dakaf2022@atauni.edu.tr adresinden eposta yoluyla veya 0442 2316321 nolu telefon aracılığıyla erişerek iletebilirsiniz.