Anadolu'yu Buluşturan, Yöresel Ürünler Fuarı Kapılarını Açtı
  • 14 Kasım 2023 Salı
  • 88

Ülkemizin önde gelen fuarlarından biri olan Yöresel Ürünler Fuarı Yörex) Antalya’da kapılarını açtı.

Başkanımız Zeki Özdemir, Meclis Başkanımız Osman Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Antalya’da gerçekleştirilen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı’nın açılışına katıldı.

TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında yöresel ürünlerimizin yer aldığı standımızı ziyaret ederek, STSO ve STB Yöneticileri ile bir araya geldi.

Yöresel ürünler ve coğrafi işaretli ürünlerin vitrini olan Yörex 12. Yöresel Ürünler fuarında, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ve Sivas Ticaret Borsası tarafından; Sivas Pastırması, Sivas Köftesi, Sivas Katmeri, Sivas Kaynak Tuzu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi-Ankara Sanayi Odası Başkanı hemşehrimiz Seyit Ardıç ve Kredi Garanti Fonu KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen, yöresel ve coğrafi işaretli ürünlerimizin tanıtıldığı Sivas standımızı ziyaret etti.

Odamız Eski Yönetim Kurulu Başkanlarından İrfan Yerliyurt, Antalya’da 12’ncisi gerçekleştirilen Yöresel Ürünler Fuarı’nda standımızı ziyaret ederek, Meclis Başkanımız Osman Yıldırım ve Yönetim Kurulu Başkanımız Zeki Özdemir ile sohbet etti.