Odamızdan, Sivasspor Taraftarına Otobüs Desteği
  • 16 Mayıs 2022 Pazartesi
  • 138

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) 26 Mayıs’ta İstanbul’da oynanacak Türkiye Kupası Final maçı için taraftarlara otobüs desteği verdi.
Sivasspor taraftar gruplarının temsilcileri, Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızı (STSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken’e bugüne kadar vermiş olduğu destekler nedeniyle teşekkür etti. Taraftarlar İstanbul’da oynanacak kupa finalinin önemine değinerek bu konuda taraftarların gidebilmesi konusunda araç desteği istedi.
Sivasspor’a her zaman destek verdiklerini ifade eden Başkanımız Mustafa Eken, “İstanbul’daki maçın önemini biliyoruz. Bizlerde orada takımımıza tam destek vermek için tribünde olacağız. Sivasspor’umuzun cefakar, vefakar taraftarlarının da tribündeki yerlerini alabilmeleri için gerekli desteği bugüne kadar vermiş olduğumuz gibi yine vereceğiz” dedi.
EKEN, İSTANBUL’DAKİ DERNEKLERE ÇAĞRIDA BULUNDU
Başkanımız Eken, “Sivasspor’umuz Türkiye Kupası final maçında 26 Mayıs’ta İstanbul’da Kayserispor ile karşılaşacak. Bizde bu maç için taraftarlarımıza gerekli desteği vereceğiz. Buradan bir de çağrıda bulunmak istiyorum; İstanbul’da yaşayan Sivaslıları bu önemli maç için stadyuma davet ediyorum” diye konuştu.