Online İşlemler


Dijital dünyanın hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde Sivas TSO da hizmetlerini bu platformda üyelerini en kolay erişebileceği noktaya getirmeye çaba sarfediyor. Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Sivas TSO’da hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.

Sivas TSO üyeleri sıklıkla kullandıkları Faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Sicil Sureti, Ortaklık Teyit Belgesi, İhale Durum Belgelerine günün her saatinde buradan ulaşılabilen intenet adresindenden TOBB Onaylı E- imzalı bir şekilde ulaşabileceklerdir.

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen "Online Aidat Tahsilatı Sistemi" üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Bu sistemle birlikte, üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.

  • * Teknik destek ve detaylı bilgi almak için Oda Sicil Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz (Tel:0346 223 19 58/1121) 

7/24 Online Belge almak için lütfen tıklayınız. 

Hızlı Aidat Ödemesi yapmak için lütfen tıklayınız. 

Online İşlemler Hakkında Yardım Dokümanına ulaşmak için lütfen tıklayınız.