Başkanımız Eken, Çalıştay Sonrası Katkı Sağlayanlara Teşekkür Belgesi Verdi
  • 01 Nisan 2021 Perşembe
  • 238

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) tarafından düzenlenen Geleceğe Hızlı Yolculuk-Hızlı Tren Çalıştayında moderatör olan akademisyenlere ve Oda personellerimize teşekkür belgesi verildi.

Odamızda düzenlenen programa Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, SCÜ ve SBTÜ’de görev yapan akademisyenler katıldı.

Başkanımız Mustafa Eken, Çalıştayın başarılı geçtiğini ve örnek bir çalışmaya imza attıklarını ifade ederek, “Hızlı Tren Çalıştayında verdiğiniz katkı ve emekleriniz için teşekkür etmek amacıyla buradayız. Çalıştay, sizlerin de katkısıyla çok başarılı geçti. Diğer illerde bulunan oda başkanlarımız bizleri arayarak tebrik etti. TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bizzat takip etmesi ve örnek bir çalıştaya imza attınız demesi bizim için gurur vericidir. Sizlerin en başından itibaren verdiğiniz emek, masalarda göstermiş olduğunuz katkı Yüksek Hızlı Trenin gelmesiyle Sivas’ın gelişimine ciddi katkı sağlayacaktır. Bu anlamda her birinize teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlikle gerek Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin Rektörleri Prof. Dr. Alim Yıldız ve Prof. Dr. Mehmet Kul hocalarımız başta olmak üzere siz kıymetli hocalarımıza sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. İki üniversitemiz de çalıştayımızın başarılı olması için elini taşın altına koymuştur. Bundan sonra düzenleyeceğimiz çalıştayların da zemini oluşmuştur. Bundan sonra bu çalıştayları daha büyüterek daha zenginleştirerek düzenlemeye devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte farklı konularda çalıştayları Sivas TSO öncülüğünde düzenlenmesi konusunda sizlerin de güç vermesi ile planlamalarımızın içerisine aldık. Sivas’ı geliştireceksek el birliği ile beraberlikle yapacağız. Güzel şeyler oluyor Sivas’ta. Birlik ve beraberliğimizi cenab-ı Allah daim etsin. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak maddi manevi anlamda üniversitelerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Program sonunda Başkanımız Eken ve SBTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, akademisyenlere ve Odamız personellerine teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.