Başkanımız Zeki Özdemir, Zara İlçesini Ziyaret Etti.
  • 28 Haziran 2024 Cuma
  • 56

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Programları Kapsamında Zara İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

STSO Yönetimi Zara Kaymakamı Enes Emircan Buyuran ve Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik’i makamında ziyaret ederek, başarılar temennisinde bulundu.

Zara Kaymakamı Enes Emircan Buyuran, istişare toplantılarının ilçenin kalkınmasına katkı sunduğunu belirterek, STSO yönetimine teşekkür etti. Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik ise; ilçemizi, üyelerinizi ziyaret ediyor olmanız çok anlamlı ifadelerini kullandı.

Her ilçenin potansiyelinin ve sorunlarının farklılık gösterdiğini ifade eden Başkan Zeki Özdemir, üreticimizi, tüccarımızı ve esnafımızı dinlemek gayesiyle Zara ilçemize geldik. Üyelerimizle ve ilçe halkıyla bir araya gelip bölgenin sorunlarının çözümü için yollar arayalım düşüncesindeyiz ifadelerine yer verdi.

Ziyaretlerin ardından Zara’da faaliyet gösteren esnaf ve tüccarları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe esnafının sorunları ve talepleri hakkında bilgiler edindi.