STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartın Tanıtımı Yapıldı
  • 03 Şubat 2021 Çarşamba
  • 367

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO), üyelerine iletişimden lojistiğe, konaklamadan akaryakıta birçok alanda önemli oranlarda indirim sağlayacak olan STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı hayata geçirildi.
Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO), üyelerine sunduğu yenilikçi anlayışa bir yenisini daha ekledi. Odamız üyeleri, kendilerine verilecek olan STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı ile eğitimden sağlığa, ulaşımdan konaklamaya, gıdadan akaryakıta farklı sektörde bulunan anlaşmalı işyerlerinde indirimlerinden faydalanabilecek. 
STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı tanıtan Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Bugün itibari ile başlatmış olduğumuz kampanyayla öncelikle üyelerimiz, Odamıza başvuru yaparak bu kimlik kartlarından alacaklar. Bu kimlik kartları şirket sahiplerimize ve yetkililerine başvuru yapılması halinde ücretsiz olarak verilecektir. Üyelerimiz, bu kart ile hem Odamız üyesi olduklarını belgeleyecek hem de indirim avantajlarından faydalanabilecekler” dedi.
Kampanya içerisine dahil olan STSO üyesi işyerlerinin, diğer üyelere yönelik indirim avantajları sağlayacağını ifade eden Başkanımız Eken, “Kartlar üyelerimiz tarafından alındıktan sonra da yine üyelerimizin Odamızla yapacağı protokolle indirim anlaşmaları yapılacaktır. Bu indirimler de Odamızın vermiş olduğu kartlarla üyelerimize avantajlar sağlayacaktır. Bugün itibariyle yapmış olduğumuz bu kampanya, Odamızla anlaşma yapan tüm üyelerimizi kapsayacaktır. Yapılan indirim anlaşmaları Odamızın sayfasından yayınlanacaktır. Hangi firma, ne kadar indirim oranı var ise bunu web sitemizden görebilecek. Bu kart sahibi üyelerimizde,  o firmalardan indirimle alışveriş yapacaktır” şeklinde konuştu.  
Başkan Ekenımız, "Güçlü Temsil, Yenilikçi" vizyonuyla hazırlanan avantaj kartın, gelen talep ve önerilerle birlikte yeni hizmetlerin de eklenmesiyle, daha büyük ve verimli bir yapıya kavuşacağını belirterek, “Bu kampanyanın öncelikle üyelerimize, şehrimize, esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Ticaret Odası olarak görevimiz, her zaman ilkleri yapmaktır. Bizde ilkleri yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

-STSO ÜYE KİMLİK VE AVANTAJ KARTI NASIL ALABİLİRİM-
STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı, gerçek kişiler ile tüzel kişilerden kollektif, komandit, limited, şirket ortaklarına ve müdürlerine, anonim şirket yönetim kurulu üyeleriyle temsil ve imzalama yetkili genel müdürlerine, kooperatiflerin yönetim kurulu üyelerine, şubelerde ise temsilcilerine verilir. Üyelerimiz STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı, http://www.sivastso.org.tr/uye-kimlik-karti adresinde yer alan form aracılığı ile talep edilebilir.

Ayrıca üyelerimize avantajlı hizmet sunmak isteyen üyelerimizin http://sivastso.org.tr/kampanyalar adresinde yer alan Anlaşmalı İşyeri Protokolü'ne ait formu doldurmaları halinde protokol imzalanacak ve indirimli firmalar arasında yer alabilecektir.